Напис “Я люблю Тернопіль” з’явився у парку імені Тараса Шевченка

Напис “Я люблю Тернопіль” з’явився у парку імені Тараса Шевченка

Напис “Я люблю Тернопіль” з’явився у парку імені Тараса Шевченка. Виготовляли металеву конструкцію півроку, з ініціативи та за гроші місцевих бізнесменів. Сьогодні відбулось її урочисте відкриття.


Джерело: http://tv4.te.ua/napys-ya-lyublyu-ternopil-z-yavyvsya-u-parku-imeni-tarasa-shevchenka/