У Тернополі з'явилося сонячне дерево для гаджетів

У Тернополі з'явилося сонячне дерево для гаджетів
Перше в Україні "сонячне дерево" для зарядки гаджетів з'явилося в Тернополі. Авторами проекту виступили молоді фахівці КП "Місто", а фінансовою стороною займалася фірма "Світлоцентр".

Про це повідомляє "Терен".

"Ми хочемо, щоб жителі Тернополя користувалися новітніми технологіями, які вже давно діють в світі. Це Дерево має 9 виходів для зарядки телефонів і планшетів. Потужність - 400 ампер. У гарну погоду дерево повинно працювати цілодобово", - зазначив директор ТОВ «Світлоцентр» Володимир Яремчук.

Мер Тернополя Сергій Надал каже про появу в майбутньому ще кількох подібних об'єктів. Конструкції не повторюватимуться, меценати обіцяють інші цікаві речі.

Джерело: http://podrobnosti.ua/2102343-v-ternopole-pojavilos-solnechnoe-derevo-dlja-gadzhetov-foto.html