Пелюстки незвичайної "сонячної квітки" заряджатимуть гаджети тернополяням
Панелі "Сонячного дерева", яке встановили у Тернополі, облаштовані у вигляді пелюсток незвичайної "сонячної квітки", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Інфопростір Тернополя".
За словами директора ТОВ "Світлоцентр" Володимира Яремчука, дерево на оновленій "Циганці" буде візуально відрізнятися від тих, що вже встановлені.
Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький
Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп
Джерело: https://khm.depo.ua/ukr/ternovpol/pelyustki-nezvichaynoyi-sonyachnoyi-kvitki-zaryadzhatimut-gadzheti-10012017175600
